سوالات متداول

سایت مبلغ

متاسفانه به علت بازسازی سایت شما به این صفحه منتقل شده اید

جهت نمایش پاسخ هر سوال روی سوال کلیک کنید

ن وب دیزاین

خدمات شرکت آیسان در دو حوزه تولید نرم افزار حسابداری و تولید سخت افزار می باشد . در زمینه نرم افزار در دو بخش نرم افزار حسابداری بازرگانی و نرم افزار حسابداری تولیدی ویژه کلیه صنوف می باشد و در حوزه سخت افزاری تولید دستگاه فراخوان و نوبت دهی و بنا به سفارشات مشتریان تولید می گردد.

شرکت آیسان تولید کننده نرم افزارهای حسابداری تحت وب می باشد که نماینده رسمی شرکت نرم افزاری آریاسان تهران می باشد که دارای تاییدیه اتاق اصناف و اداره دارایی می باشد

شرکت آیسان در بیشتر مناطق فعال دارای نمایندگی و یا عاملیت فروش می باشد که در صورت نداشتن نمایندگی با نرم افزارهای کاربردی از راه دور مشتریان را یاری و خدمت می رسانیم این روش در مورد سخت افزار و نرم افزار بطور یکسان مشابه می باشد .

نرم افزارهای حسابداری عموما بر طبق نیاز مشتری طراحی می شود و هدف اصلی شرکت رفع مشکلات کارفرمایان می باشد . در بسیاری از نرم افزارهای آیسان مشکلات مرتف گردیده و به صورت پکیج کامل در اهتیار مشتریان صورت می کیرد.

بله یکی از ویژه گی های آیسان طراحی همان نرم افزار و سخت افزاری است که در ذهن شما می باشد ما در مرحله اول نیاز سنجی ، بعد طرح و بعد از رفع مشکلات آن را برنامه نویسی می کنیم .

هزینه طراحی یکبار می باشد که در زمان طراحی دریافت می گردد و هزینه پشتیبانی از هاست و دامنه بصورت سالیانه شارژ می گردد . البته نرم افزارهای تحت ویندوز بدون هزینه سالیانه و پشتیبانی کاملا رایگان دارند .

نرم افزارها عموما به دو دسته تقسیم می شوند 1- نرم افزارهای تحت ویندوز که شرکت آیسان جهت کلیه اصناف نرم افزار خاص تولید نموده است 2- نرم افزارهای تحت وب و اندروید که بنا به ناز مشتری برنامه نویسی می کردد . عموما نرم افزارهای شرکت آیسان دارای سیستم ماژولار می باشد که در این صورت از لحاظ قیمتی ارزان تر و بصرفه جهت مشتریان می باشد . همچنین شرکت آیسان جهت تسهیل در امور مالی مشتریان بنا به درخواست از طرف مشتری به صورت ماهانه سیستم را فعال می نماید.

مشاوره کاملا رایگان میباشد.

شما مشتری مشتری گرامی توانید در بسیاری از مناسبتهای سال که شرکت تخفیف 25 درصدی در نظر می گیرد شامل این هدیه شوید

پس از خرید شامل 2 جلسه رایگان آموزش در شرکت در اختیار شما صورت می گیرد که پس از این جلسه تمام آموزش ها و پشتیبانی های تلفنی و اینترنتی به صورت رایگان می باشد .

با توجه به برنامه نویسی تیم حسابداری آیسان شما بدون نیاز به علم حسابداری و کامپیوتر می توانید با همکاری مشاوران ما حساب و کتاب مجموعه خود را به صورت دقیق ثبت نمائید .

پرداخت هزینه ها با توافق طرفین قابل گفتگو می باشد .

شرکت آیسان در بحث اعتماد سازی برای مشتریان قراردادی را مکتوب و مبلغی را به عنوان بیعانه و الباقی را پس از انجام کار دریافت می نماید .

شما می توانید با یکی از سه روش زیر فعالیت خریدتان را به مابسپارید
حضور در دفتر شرکت آیسان
خرید از طریق سایت اینترنتی
تماس با مشاوران شرکت آیسان

شرکت آیسان در جهت رونق کسب و کار همکاران در صورت دریافت نمایندگی و خرید بالا کلیه محصولات را با برند شرکت همکار تولید و ارائه می نماید .

کانال تلگرام

حمایت از ماحمایت از ما